Azizoğlu 2.El
Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

MITSUBISHI FUSO CANTER araçlarının Türkiye distribütörü olarak Temsa Motorlu Araçlar, bu karoser/donanım montaj talimatlarını karoser üreticilerine temel araç hakkında önemli teknik bilgiler vermek amacıyla yayınlamaktadır. Bu bilgiler, MITSUBISHI FUSO CANTER araçlar için üretim ve modifikasyon yapan üst yapı üreticileri tarafından dikkate alınmalıdır.

Çok sayıda üstyapıcı üreticisi ve farklı tip üst yapı bulunduğundan, Temsa Motorlu Araçlar, eklentilerin, karoserlerin, donanımların veya modifikasyonların tasarımından kaynaklanabilecek performans, stabilite, yük dağılımı, ağırlık merkezi ve sürüş özellikleri gibi değişiklikleri göz önüne alamaz. Bu nedenle, Temsa Motorlu Araçlar, araçlar üzerinde yapılan modifikasyonlardan kaynaklanan kazalardan veya yaralanmalardan, bu modifikasyonların aracın geneli üzerinde olumsuz bir etkisi olması koşuluyla, hiçbir üst yapı üreticisine karşı sorumlu tutulamaz. Benzer şekilde, Temsa Motorlu Araçlar yalnızca kendisi tarafından sağlanan tasarım, üretim ve talimat hizmetleri kapsamında araç üreticisi olarak sorumluluk üstlenir.

Üst yapıcı , ürettiği karoserlerin, donanımların, teçhizatların ve yaptığı modifikasyonların kusursuz olduğundan ve aynı zamanda aracın genelinde kusurlara veya tehlikelere neden olmayacağından emin olmakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğün herhangi bir şekilde ihlal edilmesi durumunda, üst yapı firması üründen tamamen sorumlu tutulacaktır.
Karoser/donanım montaj talimatları, Temsa Motorlu Araçlar’ne üst yapı firmasına karoser ve donanım, teçhizat montajında ve modifikasyonlarda dikkate alınması gereken önemli hususlar hakkında bilgi verme olanağı sağlar.

Bu karoser/donanım montaj talimatları, öncelikle araçlarımıza uygulanacak karoser, donanım, teçhizat ve modifikasyonların profesyonel üreticilerine yöneliktir. Sonuç olarak, bu karoser/donanım montaj talimatlarında, karoser üreticisinin yeterli ön bilgiye sahip olduğu varsayılmaktadır. Araçlarımıza eklenti, karoser ve donanım monte etmeyi veya üzerlerinde modifikasyonlar yapmayı planlıyorsanız, bazı işlerin (yük taşıyan aksam üzerinde yapılacak kaynak işleri gibi) yalnızca yetkin personel tarafından gerçekleştirilebileceğini lütfen unutmayın. Böylelikle hem yaralanma riskinden kaçınılır, hem de eklentiler, karoserler, donanımlar ve modifikasyonlar için gerekli olan kalite seviyesi sağlanır.

Bu karoser/donanım montaj talimatlarında yer alan tüm yazılar, çizimler ve veriler, telif hakları ile korunmaktadır .

MITSUBISHI FUSO CANTER araçlarının üreticisi olarak Temsa Motorlu Araçlar, bu karoser/donanım montaj talimatlarını karoser üreticilerine temel araç hakkında önemli teknik bilgiler vermek amacıyla yayınlamaktadır. Bu bilgiler, MITSUBISHI FUSO CANTER araçlar için karoser, donanım, teçhizat üretiminde ve modifikasyonlarda karoser üreticisi tarafından dikkate alınmalıdır.

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Temsa Motorlu Araçlar Pazarlama ve Dağıtım A.Ş. sistem ve internet altyapısında alınmıştır.

Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Temsa Motorlu Araçlar Pazarlama ve Dağıtım A.Ş. sorumlu değildir.

Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Temsa Motorlu Araçlar Pazarlama ve Dağıtım A.Ş. ile anlaşmasına göre üçüncü sahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Temsa Motorlu Araçlar Pazarlama ve Dağıtım A.Ş.’ye aittir.

www.fusocanter.azizoglu.com.tr web sitesindeki formlarda belirttiğim kişisel ve diğer bilgilerimin, tarafımca aksi bildirilmediği taktirde süresiz olarak Temsa Motorlu Araçlar A.Ş şirketleri tarafından her türlü tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış, pazarlama uygulamaları ile ilgili olarak kaydedilmesine, arşiv kayıtlarında tutulmasına ve kullanılmasına izin veriyorum.

Sitemize kayıt olmak için kayıt formunun tarafımızca onaylanması ve size e-mail yoluyla bilgilendirme gönderilmesi gerekmektedir. Bu sistem gerçek bir kişi olduğunuzu ve sahte üyelik sahibi olmadığınızı kanıtlamak için getirilmiştir. Onaylamak için ve sonrası için hiç bir ücret alınmayacaktır.

İletişim bilgileriniz üyeliğiniz devam ettiği sürece veya sona erse bile saklı kalacaktır. Gerektiğinde süre gelen mahkemelerin istekleri doğrultusunda yasal güçlerle paylaşılabilir. Bunun dışında üçüncü şahıs ve tüzel kişilikler, Temsa Motorlu Araçlar Pazarlama ve Dağıtım A.Ş. çalışanlarından seçilmişler hariç kimseyle paylaşılmaz.

Temsa Motorlu Araçlar Pazarlama ve Dağıtım A.Ş. iletişim bilgilerinizi sağlamakla yükümlüdür ve bunun için tüm imkanları kullanır. Ancak bilişim suçlarına maruz kalma durumunda güvenliğini garanti etmez.